Basında Biz
Mide Kanseri Hangi Belirtiler Verir?
Mide Ülseri Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Takvim
Site Menüsü
Site Haritası
Sağlık problemleri ihmale gelmez
    • Meme kanserinde en önemli nokta farkındalıktır.
    • Erken Teşhis Önemli 40 yaşından sonra kontrolünüzü yaptırın...
    • Kanser tek doktorun üstesinden gelemeyeceği kadar önemli bir hastalıktır
    • Biz hastalarımızın tedavisini konseyde tartışarak yönetiyoruz

Evde kal ama sağlıklı kal

Covid 19 ile mücadele ettiğimiz bu günlerde hepimize evde kal çağrısı yapılıyor, ancak çözüm bekleyen sağlık problemleri yaşıyor olabiliriz.

Örneğin basite alınan bir karın ağrısı ameliyat gerektiren bir hastalığın belirtisi olabilir. Bunun yanında fark edilen bir kitle veya kanama kanser belirtisi olabilir.

Bu ve benzeri şikayetlerin ihmal edilmesi hastalığın ilerleyerek çözümlenmesi zor problemler haline gelmesine neden olabilir.

Covid 19'dan daha önemli sağlık problemleri yaşıyor olabiliriz ve covid 19 riskinden kurtulmak için kendimizi başka risklere atıyor olabiliriz.

Covid 19 pandemidini yenmemizin en önemli yolu evde kalmak ve gereksiz dışarı çıkmaktır, fakat bu evde kal çağrısı diğer sağlık problemlerimizi ihmal etmemiz anlamına gelmemelidir.

Birçok büyük sağlık kuruluşu bu problemin üstesinden gelmek için hekimlerle görüntülü görüşme sistemi kurmuşlardır. Bu yolla problemimizi çözebilirsek çözeriz, eğer bir sağlık kuruluşuna müracaat etmemiz gerekiyorsa da gerekli tedbirleri alarak muayene tetkik ve ameliyatlarımızı yaptırırız.

Tiroid Hastalıkları Hakkında bilmeniz Gerekenler
Saat
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.929518.0013
Euro18.183018.2559
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret21771